درباره مکث
رنگ در دنیای امروز نقش مهمی در پرورش ذوق و ارضای نیازهای زیباشناسی انسان دارد به طور کلی از رنگ علاوه بر ایجاد زیبایی محیط، جهت حفاظت سازه از خوردگی استفاده می گردد. شرکت رنگ سازی مکث ابتدا با نام تیراژه با احداث کارخانه ای در سال 1364 با اخذ مجوز صنایع استان تهران فعالیت خود را در زمینه تولید رنگ آغاز نمود.
این واحد صنعتی به منظور تداوم فعالیت و توسعه کارخانه، واحد جدید را در سال 1372 با نام تجاری مکث در آدرس 60کیلومتری جاده قدیم تهران-ساوه در شهرک صنعتی شهید مهدی پرندک تاسیس نمود و اکنون توان تولیدی روزانه 25 تن رنگ در دو شیفت کاری را دارا می باشد. این کارخانه طی سالیان متمادی و با بهره گیری از آخرین یافته های علمی، تکنولوژی و امکانات آزمایشگاهی مجهز، مشغول به فعالیت و تولید می باشد. که این واحد ها شامل QC، R&D، واحد اداری، تولید و انبار می باشد. مهندسین و پرسنل تولید در فضایی کاملا ایمن، دوستانه و حرفه ای در حال تولید و ارایه بهترین محصولات به مشتریان می باشند. مواد اولیه پس از دریافت در واحد آزمایشگاه مورد تست و آزمایش قرار می گیرند و بعد از تولید نیز کیفیت آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرد.
شرکت رنگ سازی مکث تولید کننده انواع رنگ ها و پوشش های تخصصی صنعتی، ضد خوردگی، اتومبیلی، دریایی، ترافیکی و تینر بوده که در راستای مدیریت فنی موفق به اخذ تاییده از استاندارد ملی ایران و کارخانجات معتبر شده است.
این شرکت در جهت مدیریت کیفیت دارای مدارک و گواهینامه های: ISO/TS29001:2010 و ISO9001:2008 و ISO10002:2004 از UKAS انگلستان، CE و پژوشکده صنعت نفت، مناطق نفت خیز جنوب، فلات قاره و موسسه دانشگاه صنعتی امیرکبیر (مترا) شده است. که این امر نشان دهنده عزم و اراده محکم شرکت در جهت ارتقای هر چه بیشتر و همچنین اطمینان یافتن مشتریان از برقراری سیستم مدیریت کیفیت و تضمین آن در تمام واحدها می باشد. تمامی محصولات رنگ سازی مکث طبق استاندارد جهانی SSPC/BS/ASTM/IPS/AWWA و استاندارد ملی ایران تولید می گردد. در تحقق این امر واحد مهندسی فروش از ابتدای پروژه با کارد مجرب در کنار خریداران محترم بوده و پاسخگوی سوالات و ارایه مشاوره فنی و تخصصی خواهد بود. واحد مهندسی فروش یکی از بخش های مهم شرکت رنگ مکث و استراتژی کلی حاکم بر این واحد، خدمات قبل از فروش و بعد از فروش است. از آن جایی که تعیین انواع رنگ ها و پوشش های دریایی، صنعتی و روش های اجرایی آن ها نیاز به تجربه فراوان دارد، اعتقاد کارشناسان این واحد همراهی مشتریان به منظور انتخاب مناسب ترین سیستم پوششی است.لذا در این راستا ارایه خدمات مشاوره بخشی از وظایف اصلی این واحد خواهد بود.
این شرکت تا کنون افتخار مشاوره، تولید و تامین پوشش های مصرفی، نیروگاه های سیکل ترکیبی و کشتی رانی، تجهیزات کارخانجات سیمان، ماشین سازی و سایر واحدهای صنعتی را داشته است. شرکت رنگ مکث در راستای تحقق اهداف والای خویش با انتخاب الگوی استاندارد ملی و بین المللی مبانی خط مشی کیفی خود را بر مبنای زیر نهاده است:
  • افزایش میزان وفاداری و رضایت مشتریان از طریق گسترش فرهنگ مشتری مداری
  • حفظ و ارتفای کیفیت تنوع محصولات
  • بهبود کیفیت خدمات و بهینه سازی فعالیت اجرایی از طریق به کار گیری سیستم ها و فرایندهای اثربخش و کارا
این شرکت مفتخر است در جایجای میهن عزیزمان با ارایه خدمات رایگان، مشاوره به منظور ارایه کالای متناسب به خواست، نیاز و سلیقه شما در کنارتان باشد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید